Home / Sport / Dunarea Calafat a castigat azi cu 11-0 in deplasare

Dunarea Calafat a castigat azi cu 11-0 in deplasare

Dunarea Calafat a castigat azi la un scor incredibil in deplasare realizand scorul etapei . Victoria a fost obtinuta la Malu Mare iar scorul putea fi chiar mai drastic decat cel de pe tabela . pana la pauza jucatorii nostri marcasera deja de 6 ori . Golurile echipei noastre au fost marcate de Ciocioana , Caldararu , Draghici -2 , Dobre , Grigorie , Balica , Tudosie . Guibelan -2 , Draghici Cosmin -1 . Echipa noastra a fost fost formata din Mirici – Sapaceanu , Iures , Draghici Cosmin , Ciocioana , Schuster , Tarasi , Caldararu , Dobre , Grigorie , Draghisi Cristi . Au intrat dupa pauza Matei , Balica Tudosie , Giubelan . Meciul s-a desfasurat in cadrul etapei a doua din play out-ul diviziei D .

Despre slasher

Check Also

Inca 10 medalii pentru tinerii judoka din Calafat

Turneu internațional de judo În perioada 01-03.septembrie 2017, în localitatea Garana s-a desfășurat turneul internațional …